Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Jak výhodně zhodnocovat finance nejen na stáří

Novinka - Pokud si spoříte na stáří v některém z penzijních fondů, pak Vám jejich výnos za loňský rok určitě příliš radosti nepřinesl. Jak totiž vyplývá z údajů penzijních společností, žádný z tuzemských penzijních fondů loni nepřekonal inflaci. Existují na trhu nějaké jiné možnosti, jak volné prostředky vhodně investovat s nízkou mírou rizika, ale zároveň zajímavým zhodnocením?

Pokud si spoříte na stáří v některém z penzijních fondů, pak Vám jejich výnos za loňský rok určitě příliš radosti nepřinesl. Jak totiž vyplývá z údajů penzijních společností, žádný z tuzemských penzijních fondů loni nepřekonal inflaci. Průměrný výnos transformovaných fondů, které nesmějí ze zákona realizovat na prostředcích klienta ztrátu, byl za loňský rok 0,7 procenta. Je to tedy hluboko pod úrovní inflace, která za loňský rok činila 2,1 %. Ještě hůře dopadly účastnické fondy penzijních společností, které lákají na možnost vyššího zhodnocení, ale zároveň neručí klientům za případné ztráty. Až na dvě výjimky skončily loni všechny tyto účastnické fondy ve ztrátě a jejich klienti tedy prodělali. 

Existují na trhu nějaké jiné možnosti, jak volné prostředky vhodně investovat s nízkou mírou rizika, ale zároveň zajímavým zhodnocením? Určitě ano, jednou z nich je možnost investování do zajištěných úvěrů se zhodnocením až 5,2% p.a.

Jsme česká společnost, která se zaměřuje na poskytování zajištěných úvěrů podnikatelským subjektům na území České republiky, přičemž se specializujeme především na financování realit. Každého žadatele si pečlivě prověřujeme, vyhodnocujeme jeho podnikatelský záměr a schopnost splácet úvěr. Zvláštní pozornost věnujeme posouzení bonity a likvidity nemovitostí představujících zajištění poskytovaných úvěrů. Důležité je také zdůraznit, že úvěry jsou poskytovány maximálně do výše 70% hodnoty zajištění.

V případě, že žadatel splní všechny stanovené podmínky, poskytneme mu úvěr z vlastních zdrojů, který je po určité době nabídnut investorům k participacím. Investovat je možné již od 10.000 Kč s tím, že výnos je vyplácen měsíčně na účet klienta. Založení i správa participace je pro všechny klienty zdarma. 

Podívejte se na aktuální nabídku úvěrů k investici, které jsme pro Vás vybrali - kliknutím zde.

 

Blog