Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Jak výhodně zhodnocovat finance nejen na stáří

Novinka - Pokud si spoříte na stáří v některém z penzijních fondů, pak Vám jejich výnos za loňský rok určitě příliš radosti nepřinesl. Jak totiž vyplývá z údajů penzijních společností, žádný z tuzemských penzijních fondů loni nepřekonal inflaci. Existují na trhu nějaké jiné možnosti, jak volné prostředky vhodně investovat s nízkou mírou rizika, ale zároveň zajímavým zhodnocením?

Pokud si spoříte na stáří v některém z penzijních fondů, pak Vám jejich výnos za loňský rok určitě příliš radosti nepřinesl. Jak totiž vyplývá z údajů penzijních společností, žádný z tuzemských penzijních fondů loni nepřekonal inflaci. Průměrný výnos transformovaných fondů, které nesmějí ze zákona realizovat na prostředcích klienta ztrátu, byl za loňský rok 0,7 procenta. Je to tedy hluboko pod úrovní inflace, která za loňský rok činila 2,1 %. Ještě hůře dopadly účastnické fondy penzijních společností, které lákají na možnost vyššího zhodnocení, ale zároveň neručí klientům za případné ztráty. Až na dvě výjimky skončily loni všechny tyto účastnické fondy ve ztrátě a jejich klienti tedy prodělali. 

Existují na trhu nějaké jiné možnosti, jak volné prostředky vhodně investovat s nízkou mírou rizika, ale zároveň zajímavým zhodnocením? Určitě ano, jednou z nich je možnost investování do zajištěných úvěrů se zhodnocením až 5,2% p.a.

Jsme česká společnost, která se zaměřuje na poskytování zajištěných úvěrů podnikatelským subjektům na území České republiky, přičemž se specializujeme především na financování realit. Každého žadatele si pečlivě prověřujeme, vyhodnocujeme jeho podnikatelský záměr a schopnost splácet úvěr. Zvláštní pozornost věnujeme posouzení bonity a likvidity nemovitostí představujících zajištění poskytovaných úvěrů. Důležité je také zdůraznit, že úvěry jsou poskytovány maximálně do výše 70% hodnoty zajištění.

V případě, že žadatel splní všechny stanovené podmínky, poskytneme mu úvěr z vlastních zdrojů, který je po určité době nabídnut investorům k participacím. Investovat je možné již od 10.000 Kč s tím, že výnos je vyplácen měsíčně na účet klienta. Založení i správa participace je pro všechny klienty zdarma. 

Podívejte se na aktuální nabídku úvěrů k investici, které jsme pro Vás vybrali - kliknutím zde.

 

Blog

 • Lidé nemají čas si vybudovat pasivní příjem, ale mají čas chodit celý život do práce

  15.4.2021

  Článek - Zastavte se na chvilku, zavřete oči a představte si, že vám každý měsíc na účet přichází peníze. A to bez jakékoliv snahy a časových investic do aktivit, které by vám tento příjem generovaly. Právě tak lze definovat pasivní příjem, který vám může zajistit měsíční rentu a zároveň čas věnovat se v životě tomu, co vás opravdu baví. Výhodou je, že hned nemusíte investovat velké částky. Pro začátek stačí první krok, kdy si vyzkoušíte, jak lze pasivní příjem tvořit a až na základě výsledků se můžete rozhodnout, jestli do konkrétní investice vložíte větší část svých úspor

 • Čeká nás s koncem pandemie zdražování zboží i realit?

  7.4.2021

  Článek - Lidé v uplynulém roce měli větší tendenci spořit. Přispěla k tomu vládní opatření, kdy lidé byli nuceni odložit svou spotřebu na později. Jaký bude mít vliv postupné rozvolňování protipandemických opatření na ceny zboží a služeb a ceny nemovitostí?

 • Vývoj cen nemovitostí v Česku a v Evropě v posledních měsících.

  1.4.2021

  Článek - Dostupné analýzy vývoje cen nemovitostí v České republice za poslední kvartál roku 2020 nenaznačují pokles, naopak ceny nemovitostí převážně rostly (Deloitte). Jak se Covid-19 odráží na českém a evropském realitním trhu s rezidenčními nemovitostmi?