Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Nesplácených dluhopisů na trhu přibývá

investice dluhopis

Novinka - V posledních letech na českém trhu výrazně přibylo společností, které financují své projekty pomocí vydaných dluhopisů. Výrazně ale přibylo společností, které mají problémy se splácením dluhopisů. Vyplatí se zaměřit na investice se zajištěním. 

Po internetovém obchodu s módou Zoot se k těmto společnostem přidala i skupina EMTC, společnost Triload Invest a další. Podle expertů jsou na trhu tzv. prašivé dluhopisy, tedy dluhopisy s potenciálním problémem při splácení, v objemu desítek miliard korun. V doposud známých případech, kdy se firmy dostaly do problémů se splácením svých dluhopisů, se celková dlužná částka pohybuje již kolem půl miliardy korun. Bohužel lze očekávat, že další případy, v nichž budou investoři do dluhopisů přicházet o své peníze, budou přibývat.

 

Jak tedy postupovat, abychom jako investoři vybrali vhodnou investici se zajímavým zhodnocením a přitom se nespálili?

Je dobré si uvědomit, že výše zmiňované emise rizikových dluhopisů mají jedno společné – takřka ve všech případech se jedná o investici bez jakéhokoliv zajištění. Zajištění přitom představuje důležitou pojistku pro případ, kdy původní záměr či projekt z nějakého důvodu nevyjde. V takovém případě pak investoři mohou být uspokojeni právě z prodeje daného zajištění. Není potřeba dodávat, že čím vyšší a stabilnější hodnotu bude dané zajištění mít, o to bezpečnější daná investice bude.

Velmi vhodným aktivem pro zajištění investic jsou nemovitosti. A právě investice do úvěrů se zajištěním bonitními nemovitostmi s atraktivním zhodnocením až 5,2 % p.a. nabízí naše společnost RONDA INVEST. Investovat je možné již od 10.000 Kč, a to bez jakýchkoliv vstupních nebo pravidelných poplatků. Pokud chcete investovat bezpečně a se zajímavým výnosem, neváhejte si zavolat pro více informací na bezplatnou linku 800 023 099 nebo osobně navštívit pobočku RONDY INVEST v ulici Na Poříčí 26, Praha 1.

 

Blog