Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Nájemné poroste, investice přinášející výnos z pronájmu se vyplatí

dům investování

Novinka - Sen o vlastním bydlení se mnohým z nás začíná rozplývat. Důvodem je především výrazný nárůst cen nemovitostí, ale i růst úrokových sazeb hypoték a také postupné zpomalování růstu mezd.

Česká republika patří mezi země s nejnižším podílem nájemního bydlení v celé Evropské unii. Hned čtyři z pěti Čechů bydlí ve vlastním. A ti, kteří bydlí v nájmu, většinou sní o tom, že si jednou pořídí vlastní byt nebo dům. Sen o vlastním bydlení se ale mnohým z nás začíná rozplývat.

Důvodem je především výrazný nárůst cen nemovitostí, ale i růst úrokových sazeb hypoték, zpřísnění podmínek pro jejich poskytování ze strany centrální banky a také postupné zpomalování růstu mezd.  To vše vede k tomu, že pořízení vlastního bydlení se pro stále více Čechů stává nereálným a roste poptávka po nájemním bydlení. Česká republika tak začíná následovat trendy sousedních zemí, jakou je například Německo, kde má nájemní bydlení dlouhou tradici a využívá ho každý druhý Němec.

Poptávka po nájemním bydlení v tuzemsku se meziročně zvýšila až o desítky procent. Na nepřipravený nájemní trh v České republice se tak dostávají desítky tisíc nových zájemců. A s rostoucí poptávkou samozřejmě rostou i ceny nájemného.
 

Nemovitost nemusíte kupovat

Vzhledem k tomu, že lze předpokládat, že tento trend bude mít dlouhodobější charakter, vyplatí se i nadále investovat do rezidenčních nemovitostí a nabízet je k pronájmu. Není přitom nutné kupovat nemovitosti napřímo za milionové částky. Vydělávat na rostoucích výnosech z pronájmu mohou i drobní investoři.

Takovou možnost nabízí naše společnost RONDA INVEST, která Vám nabízí možnost investovat mimo jiné do projektů (úvěrů) přinášejících výnos z pronajatých rezidenčních nemovitostí. Tyto bonitní nemovitosti zároveň slouží také jako zajištění poskytnutých úvěrů a výrazně tak snižují riziko podstupované investory. Investice přináší zhodnocení až 5,2 % p.a., přičemž je možné investovat již od 10 tis. Kč a výnos je Vám vyplácen měsíčně na účet.

Pokud byste také chtěli profitovat na výnosech z bonitních nemovitostí, neváhejte si zavolat pro více informací na bezplatnou linku 800 023 099.

Blog

 • Lidé nemají čas si vybudovat pasivní příjem, ale mají čas chodit celý život do práce

  15.4.2021

  Článek - Zastavte se na chvilku, zavřete oči a představte si, že vám každý měsíc na účet přichází peníze. A to bez jakékoliv snahy a časových investic do aktivit, které by vám tento příjem generovaly. Právě tak lze definovat pasivní příjem, který vám může zajistit měsíční rentu a zároveň čas věnovat se v životě tomu, co vás opravdu baví. Výhodou je, že hned nemusíte investovat velké částky. Pro začátek stačí první krok, kdy si vyzkoušíte, jak lze pasivní příjem tvořit a až na základě výsledků se můžete rozhodnout, jestli do konkrétní investice vložíte větší část svých úspor

 • Čeká nás s koncem pandemie zdražování zboží i realit?

  7.4.2021

  Článek - Lidé v uplynulém roce měli větší tendenci spořit. Přispěla k tomu vládní opatření, kdy lidé byli nuceni odložit svou spotřebu na později. Jaký bude mít vliv postupné rozvolňování protipandemických opatření na ceny zboží a služeb a ceny nemovitostí?

 • Vývoj cen nemovitostí v Česku a v Evropě v posledních měsících.

  1.4.2021

  Článek - Dostupné analýzy vývoje cen nemovitostí v České republice za poslední kvartál roku 2020 nenaznačují pokles, naopak ceny nemovitostí převážně rostly (Deloitte). Jak se Covid-19 odráží na českém a evropském realitním trhu s rezidenčními nemovitostmi?