Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Kdo skupuje až polovinu pražských novostaveb?

investice do nemovitosti

Novinka - Z nedávného průzkumu mezi developery a poradenskými firmami vyplynulo, že třetinu až polovinu nových bytů v metropoli nakupují investoři a spekulanti na růst cen.

Zároveň platí, že čím je byt blíže centru města, tím se investice zvyšuje.
 

Investoři se radují

Kdo se před pár lety rozhodl investovat do nemovitostí, může se dnes radovat. Jejich hodnota totiž strmě vzrostla. Výrazně přitom rostly nejen ceny bytů v novostavbách, ale i ve starších cihlových a panelových domech. Tento výrazný nárůst cen paradoxně učinil z bytů ještě zajímavější investiční instrument, než tomu bylo dříve. Mnoho lidí si totiž při současných cenách již vlastní bydlení nemůže dovolit, a tak významně roste poptávka po nájemním bydlení a s tím i nájemné.

Praha je navíc specifická v tom, že se sem stěhuje mnoho lidí za prací, přicházejí zde studenti i cizinci. A také se bohužel v hlavním městě málo staví. To vše poptávku po nájemním bydlení ještě zvyšuje a s tím i výhodnost investic do nemovitostí za účelem jejich následného pronájmu.

 

Jak jednoduše vydělat na nemovitostech

Kdo chce vydělat na rostoucích cenách nájemného, ale nevlastní žádnou nemovitost, nemusí zoufat. Zajímavý výnos je možné získat i investováním malé částky do projektů (úvěrů), které jsou zajištěny bonitními pražskými nemovitostmi a spláceny z výnosů plynoucích z jejich pronájmu. Takovéto investice nabízí i naše společnost RONDA INVEST.

Kupříkladu je možné investovat do úvěru zajištěného bytovou jednotkou 1+kk v nově dokončeném developerském projektu v Praze – Strašnicích.

Vlastník této bytové jednotky ji nabízí ke krátkodobým pronájmům, přičemž z těchto příjmů splácí svůj úvěr poskytnutý ze strany RONDY INVEST. Investice do tohoto úvěru je spojena s atraktivním výnosem 5,2% p.a. a investovat je možné již od 10.000 Kč.

Další výhodou je, že všem investorům je vyplácen výnos každý měsíc na jejich účet. Riziko investice je přitom minimální, neboť v případě problémů dlužníka se splácením úvěru budou investoři uspokojeni z prodeje dané nemovitosti.

Pokud Vás tato příležitost oslovila, neváhejte si zavolat pro více informací na naši bezplatnou linku 800 023 099.

 

Blog