Získejte bonus až 1 000 Kč

Stačí zadat e-mail a tel. číslo a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 1 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Ještě lepší finanční služby. Představujeme Paymont

Převádíme klientské účty z RONDA FINANCE na sesterskou společnost PAYMONT. Dobrých důvodů je k tomu hned několik. V první řadě – rosteme. A děkujeme vám za to.

Společnost RONDA FINANCE a.s. je od roku 2019 součástí skupiny RONDA HOLDING a poskytuje platební služby klientům společnosti RONDA INVEST a.s.. Jelikož je ale RONDA FINANCE poskytovatel platebních služeb malého rozsahu, umožňuje mu licence provádět transakce pouze do určitého objemu, který brzy překročíme. Proto všechny klientské účty převádíme na společnost PAYMONT UAB.

Výhod převodu je hned několik. Především PAYMONT přinese zvýšení komfortu pro vás jako klienty, urychlí transakce a rozšíří poskytované služby, například o možnost směny měn. Zároveň jednotný evropský pas společnosti Paymont umožní obsluhovat klienty v rámci celé Evropské unie a poslouží tak i rostoucímu počtu zahraničních klientů investujících v EUR. To bude možné především díky připravovanému napojení společnosti Paymont na zúčtovací systém Litevské centrální banky Centrolink.

A proč právě Litva? Litva se v roce 2004 připojila k Evropské unii. Od té doby přitahuje velké množství technologických institucí, stejně tak i úspěšně se rozvíjející startupy. Mezi nimi se objevila velká část těch z oblasti finančních technologií, neboli FinTech. V Litvě podnikají významné společnosti jako Western Union, Nasdaq, IBM, AIG po boku technologických gigantů, jako je Google. 

PAYMONT UAB je stejně jako RONDA FINANCE členem skupiny RONDA HOLDING. Po převodu vašeho účtu a vašich prostředků do společnosti PAYMONT zůstávají klientské smlouvy dříve uzavřené se společností RONDA FINANCE i nadále platné. Není tedy potřeba podepisovat novou smluvní dokumentaci. 

K právní účinnosti tohoto převodu dojde na základě smlouvy o prodeji části obchodního závodu RONDA FINANCE a.s. společnosti PAYMONT UAB. Předpokládaný termín převodu je na podzim roku 2022.

Více informací o společnosti Paymont najdete na https://www.paymont.eu/cs/.

Děkujeme, že rostete spolu s námi.

 

Blog