Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Jaké jsou alternativy k nízkoúročeným termínovaným vkladům?

Novinka - O českých investorech je známo, že jsou poměrně konzervativní. Oblíbené mají termínované vklady v bankách a družstevních záložnách, a to i přesto, že se to zase tolik nevyplatí. Výnosy na termínovaných vkladech totiž ve většině případů ani nepokryjí míru inflace. Jaké jsou ale možnosti v případě, kdy se nebudeme chtít spokojit s tím, že inflace nám každý rok ukrajuje kousek z našich těžce vydělaných peněz?

O českých investorech je známo, že jsou poměrně konzervativní. Je to dáno mentalitou Čechů, kteří jsou většinou opatrní a také kulturou českého finančního trhu, která je orientovaná na banky a tradiční bankovní produkty. Proto mají Češi v oblibě termínované vklady, které jsou spojeny jen s minimálním rizikem. Vklady v bankách jsou pojištěny v rámci Garančního systému finančního trhu - pojištěno je 100 % vkladů až do výše ekvivalentu 100.000 EUR. U družstevních záložen je nutné složit základní členský vklad ve výši 10% uloženého depozita, který je sice vratný, ale není v rámci Garančního systému pojištěn. Tzn. riziko je zde mírně vyšší než v případě termínovaného vkladu založeného v bance. Právě na termínovaných vkladech v bankách a družstevních záložnách lidé nechávají vysoké částky, a to i přesto, že se to zase tolik nevyplatí. Výnosy na termínovaných vkladech totiž ve většině případů ani nepokryjí míru inflace, která v roce 2018 činila 2,1 % a o rok dříve 2,5 %.

 

Jaké jsou ale možnosti v případě, kdy se nebudeme chtít spokojit s tím, že inflace nám každý rok ukrajuje kousek z našich těžce vydělaných peněz, tzn. chtěli bychom dosáhnout zajímavého výnosu, ovšem při zachování rozumné míry rizika? 

Nabízíme Vám zajímavou možnost investovat do zajištěných úvěrů s měsíční výplatou výnosů a zhodnocením až 5,2 % p.a. Úvěry, do nichž můžete investovat, mají prověřenou platební morálku, jsou poskytnuty ze zdrojů společnosti RONDA INVEST a jsou zajištěny bonitními nemovitostmi v Praze a okolí, čímž je významně eliminováno podstupované riziko. Ceny nemovitostí mohou samozřejmě v čase kolísat, případné výkyvy jsou ale do značné míry pokryty tím, že úvěry jsou poskytovány max. do 70 % hodnoty nemovitosti. Navíc můžete investovat do více úvěrů a vytvoříte si tak vlastní portfolio, které Vám zajistí další diversifikaci rizika. Investovat je možné již od 10 tis. Kč, přičemž investice s sebou nenese žádné vstupní ani pravidelné paušální poplatky. S výběrem vhodného úvěru nebo sestavením portfolia Vám rádi pomohou naši specialisté.

Kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince: 800 023 099 nebo vyplňtě krátký formulář a my se Vám ozveme.

Aktuální nabídku úvěrů k investici najdete zde.

 

Blog