Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Dbáme na osobní přístup

Článek - Společným jmenovatelem platforem nabízejících investice do úvěrů je, že investování probíhá téměř výhradně on-line. Tím se v Rondě odlišujeme. Zjistěte jak v našem článku.

V poslední době se objevuje stále více možností k investování do úvěrů či půjček, které jsou poskytovány buď fyzickým osobám (P2P – peer to peer) anebo firmám (P2B – peer to business, respektive B2B – business to business). Myšlenka, která stojí za těmito platformami, je vždy stejná – propojit na jednom místě subjekty, které si chtějí půjčit na realizaci svých projektů se subjekty, které hledají atraktivní zhodnocení svých peněz.  K nejznámějším a nejúspěšnějším P2P platformám u nás patří Zonky, která svým raketovým růstem potvrzuje zájem Čechů o tento typ investování. 

Výjimkou mezi společnostmi, které nabízí investice do úvěrů, je společnost RONDA INVEST. Na rozdíl od jiných obdobných projektů se totiž jedná o investici s nižším rizikem, a to hned z několika důvodů. Tím hlavním je skutečnost, že všechny nabízené úvěry jsou zajištěny bonitními nemovitostmi v Praze, středních Čechách nebo krajských městech s tím, že úvěry jsou poskytovány maximálně do 70 % hodnoty nemovitosti. Je tak vytvořen polštář pro případné cenové výkyvy na trhu nemovitostí. Všechny úvěry nabízené k investicím mají navíc ověřenou platební morálku a jsou zajištěny ručitelským prohlášením či spoludlužnictvím fyzické osoby, která je vlastníkem úvěrované firmy. Riziko můžete dále eliminovat tím, že investujete do více úvěrů a vytvoříte si tak vlastní portfolio.
 

investice do uveru

 

Dalším společným jmenovatelem platforem nabízejících investice do úvěrů je, že investování probíhá téměř výhradně on-line. I zde se však společnost RONDA INVEST odlišuje. „Zastáváme názor, že investice do úvěrů jsou komplexním produktem, jehož prezentace vyžaduje osobní přístup. Chceme našim klientům produkt dostatečně vysvětlit, představit jeho výhody a případně poradit při sestavení portfolia. Proto každého, koho myšlenka investování do úvěrů zaujala, rádi přivítáme na nezávazné osobní schůzce, abychom mu ukázali, že investování do zajištěných úvěrů je nejenom inovativní, ale i bezpečné. V neposlední řadě je naším cílem klientům naslouchat a budovat s nimi dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře,“ říká Marek Košecký, ředitel RONDA INVEST a.s.

 

A do jakých úvěrů je možné investovat?

Zainvestovat můžete například do úvěru poskytnutého české společnosti, který je zajištěn dvěma bytovými jednotkami v Praze na Vinohradech. Prostředky z úvěru byly použity mj. na rekonstrukci prostor, v nichž klient provozuje franšízu mezinárodního řetězce rychlého občerstvení. Úvěr je splácen z příjmů plynoucích z krátkodobých pronájmů zastavených bytových jednotek a také z příjmů provozovny rychlého občerstvení. Poměr mezi výší jistiny úvěru a hodnotou zajištění je 66,5 %. Úvěr byl poskytnut v červnu 2018 ze zdrojů RONDA INVEST a všech dosavadních devět splátek bylo klientem řádně a včas uhrazeno.

Vybírat můžete z celé řady dalších zajištěných úvěrů s prověřenou platební morálkou, s výběrem vám rádi pomůžeme.

 

Zdroj: https://www.mesec.cz/pr-clanky/chcete-investovat-bezpecne-se-zajimavym-vynosem-a-osobnim-pristupem/

Blog

 • Lidé nemají čas si vybudovat pasivní příjem, ale mají čas chodit celý život do práce

  15.4.2021

  Článek - Zastavte se na chvilku, zavřete oči a představte si, že vám každý měsíc na účet přichází peníze. A to bez jakékoliv snahy a časových investic do aktivit, které by vám tento příjem generovaly. Právě tak lze definovat pasivní příjem, který vám může zajistit měsíční rentu a zároveň čas věnovat se v životě tomu, co vás opravdu baví. Výhodou je, že hned nemusíte investovat velké částky. Pro začátek stačí první krok, kdy si vyzkoušíte, jak lze pasivní příjem tvořit a až na základě výsledků se můžete rozhodnout, jestli do konkrétní investice vložíte větší část svých úspor

 • Čeká nás s koncem pandemie zdražování zboží i realit?

  7.4.2021

  Článek - Lidé v uplynulém roce měli větší tendenci spořit. Přispěla k tomu vládní opatření, kdy lidé byli nuceni odložit svou spotřebu na později. Jaký bude mít vliv postupné rozvolňování protipandemických opatření na ceny zboží a služeb a ceny nemovitostí?

 • Vývoj cen nemovitostí v Česku a v Evropě v posledních měsících.

  1.4.2021

  Článek - Dostupné analýzy vývoje cen nemovitostí v České republice za poslední kvartál roku 2020 nenaznačují pokles, naopak ceny nemovitostí převážně rostly (Deloitte). Jak se Covid-19 odráží na českém a evropském realitním trhu s rezidenčními nemovitostmi?