Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Češi mají na běžných účtech přes bilion korun

kreditní karta

Novinka - Češi jsou známí svou averzí k riziku. Proto také mají tolik v oblibě běžné účty u bank a družstevních záložen, kde mají uloženo podle statistik ČNB již více než bilion korun, které ale ztrácí svou hodnotu. Jak se proti tomu bránit?

Češi jsou známí svou averzí k riziku. Proto také mají tolik v oblibě běžné účty u bank a družstevních záložen, kde mají uloženo podle statistik ČNB již více než bilion korun. Na běžných účtech leží spousta peněz, které Češi nepotřebují pro svou každodenní potřebu. Úrokové sazby na běžných účtech jsou ale u většiny bank a družstevních záložen nulové nebo jen těsně nad touto hranicí.

Peníze na běžných účtech tak kvůli inflaci a případným poplatkům bank ztrácejí svou hodnotu. Průměrná výše inflace za poslední rok se přitom blíží hranici 2,5 %. Co to znamená? Tak například, pokud máte na svém běžném účtu 100 tisíc korun, inflace Vás za poslední rok připravila o 2.500 Kč z této částky. Sice vidíte na svém účtu stále stejnou částku, ale kvůli růstu cen si za ni koupíte méně než před rokem. Řada Čechů si tuto skutečnost možná ani neuvědomuje.

 

Jak se bránit?

Ale jak se proti tomu bránit, když stávající inflaci bohužel nepřekoná ani většina bankami nabízených spořicích účtů a termínovaných vkladů? Pokud nechcete přicházet o peníze a zároveň se řadíte spíše ke konzervativním investorům, pak se přímo nabízí investice se zajištěním nemovitostí. Tyto investice nepodléhají náladám a výkyvům na finančních trzích. Zhodnocení je však zajímavé, jelikož nejčastěji bývá výnos spojený s pronájmem nebo se zajištěným úvěrem. A právě možnost investovat do úvěrů zajištěných bonitními nemovitostmi Vám nabízíme, a to se zhodnocením až 5,2 % p.a.. Investovat je přitom možné již od 10.000 Kč.

Podívejte se na aktuální nabídku úvěrů vhodných k investici.

Pokud Vás tato možnost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 023 099.

Blog