Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Aktuální informace k situaci kolem koronaviru

Informace pro klienty - RONDA INVEST přistoupila od 16. 3. 2020 v zájmu ochrany zdraví svých klientů a pracovníků k dočasnému uzavření pobočky pro veřejnost. Průběžně komunikujeme s našimi úvěrovými klienty, kteří krizí zatím nejsou ohroženi a jsou schopni dále řádně splácet RONDĚ své závazky. 


Vážení klienti,

v reakci na aktuální situaci kolem koronaviru COVID-19 v České republice Vás chceme informovat, že v souvislosti se zavedením karanténního opatření přistoupila RONDA INVEST ode dne 16. 3. 2020 v zájmu ochrany zdraví svých klientů a pracovníků k dočasnému uzavření pobočky pro veřejnost.

Celý náš tým je vybaven zabezpečeným vzdáleným přístupem, tudíž všechny naše aktivity pokračují nadále a jsme pro Vás neustále k dispozici na bezplatné lince: 800 023 099 nebo online (na e-mailech, nebo na chatu na www.rondainvest.cz). Rovněž jsou Vám k dispozici na svých telefonech a e-mailech naši obchodní zástupci.


Dále Vás chceme ujistit, že RONDA INVEST průběžně komunikuje se svými úvěrovými klienty a monitoruje jejich schopnost splácet své závazky. Aktuálně není žádný z našich úvěrových klientů po splatnosti. Rádi bychom zdůraznili, že všechny úvěry, do nichž mohou naši investoři investovat, jsou zajištěny bonitními nemovitostmi, které představují i v této těžké době stabilní hodnotu. Navíc výše poskytovaných úvěrů zpravidla nepřesahuje 70 % hodnoty dané nemovitosti. Z tohoto pohledu tedy návratnost Vašich investic není ohrožena.


Pevně věříme, že celou situaci společně zvládneme a přejeme Vám v této době především pevné zdraví.

S pozdravem

Vaše RONDA INVEST

Blog