Chcete prodat svou investici?

Investovali jste u nás a potřebujete své peníze zpět?
Dejte nám vědět a my Vám zprostředkujeme investora.

Prodejte svou
investici

Rychlé
vrácení

Zprostředkujeme
investora

Získejte
zpět peníze

Vyřízení
online

Jak to funguje

Na finančním trhu existuje tzv. SEKUNDÁRNÍ TRH, neboli trh, kde se prodávají již vydané cenné papíry (investice) a obchody se uskutečňují mezi investory. Důležitými vlastnostmi sekundárního trhu jsou vysoká likvidita a transparentnost.

V případě, že jste u nás zainvestovali a dostanete se do situace, kdy potřebujete své peníze zpět, nabízíme Vám možnost prodeje investice.

 

Jak na prodej

Pokud jste se rozhodli pro prodej své investice, je to jednoduché.

Napište nám nebo zavolejte bezplatně na 800 023 099 a my Vám zprostředkujeme investora, který Vaši investici odkoupí.

Pokud jste něčemu nerozuměli, ozvěte se nám a my Vám rádi poradíme a vysvětlíme vše potřebné.

Řekli o nás

Úvěr od RONDA INVEST nám pomohl úspěšně překonat cash flow situaci v momentě, kdy jsme se rozhodli využít investiční příležitost.

V RONDĚ jsme našli nad očekávání dobrého partnera zaměřeného na řešení, rychlost a vstřícnost.

V tomto segmentu pro mě osobně nebývalý stupeň důvěry a spolehlivosti. Spolupráci s RONDA INVEST doporučuji a určitě využiji jejich služeb znovu.

https://www.chefparade.cz/

Ing. Marcel Vargaeštók
Chefparade s.r.o.

Budovu U Kampusu se mi podařilo zakoupit v aukci díky společnosti RONDA INVEST. Původně jsem poptával bankovní domy, které mi bohužel nedokázaly garantovat finanční prostředky, které by mi dokázaly uvolnit na základě vyhrané dražby. Proto jsem poptal společnost RONDA INVEST, která mi projekt pomohla financovat s tím, že nepožadovali předprodeje ani žádné další garance. Tím byl projekt jednodušší a pro mě manažersky velmi dobře zvládnutelný. Během jednoho roku se tak podařilo projekt zrekonstruovat a nyní je z 95% vyprodáno. Plánuji další projekty tohoto typu a na RONDU se určitě znovu rád obrátím.

Více na: https://www.ukampusu.cz/

Ing. Radek Hončl
majitel a manažer projektu U Kampusu

Díky flexibilitě a rychlosti úvěru od RONDA INVEST a.s. se naší společnosti povedlo za 11 měsíců koupit, zrekonstruovat a výhodně rozprodat bytové jednotky v činžovním domě na Rybalkové ulici na Vinohradech.
Více na: https://www.rezidencerybalkova.cz/.

Tomáš Slavík
jednatel Rybalkova 6, s.r.o.