Kdo jsme

RONDA INVEST a.s. je česká společnost zaměřená na poskytování zajištěných úvěrů zejména podnikatelským subjektům na území České republiky a Slovenska. Fyzickým i právnickým osobám dále nabízíme možnost investovat do úvěrů zajištěných nemovitostmi formou participací se zajímavým výnosem.
RONDA INVEST a.s. je členem skupiny Alphaduct, a.s..

Specializujeme se na financování realit a pohledávek

Rozumíme nemovitostem a snažíme se co nejvíce vyhovět úvěrovým potřebám jejich stávajících i budoucích vlastníků. Díky našemu týmu právních specialistů umíme vyřešit i složité problémy související s nemovitostmi a jejich financováním.

Umožníme Vám investovat bezpečně se zajímavým výnosem

Nabízíme možnost investovat do úvěrů poskytnutých naší společností a získat tak pravidelný nadstandardní výnos. Jedná se o prověřené úvěrové pohledávky s vynikajícím zajištěním a dobrou platební morálkou. Klient se podílí na výnosech z úvěrové pohledávky formou tzv. participací.

RONDA FINANCE a.s.

Naší sesterskou společností je RONDA FINANCE a.s., která pro naše klienty zajišťuje platební služby. RONDA FINANCE a.s. je zapsána v registru poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu vedeného Českou národní bankou jako orgánem dohledu nad finančním trhem.