Kdo jsme

RONDA INVEST a.s. je česká společnost, ve které se zaměřujeme na poskytování zajištěných úvěrů zejména podnikatelským subjektům na území České republiky a Slovenska.

Fyzickým i právnickým osobám dále nabízíme možnost investovat do těchto úvěrů zajištěných nemovitostmi formou participací se zajímavým výnosem.

RONDA INVEST a.s. je dceřinou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15% podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

 

Co děláme

Poskytujeme úvěry podnikatelských subjektům na území České republiky a Slovenska. Nabízíme financování výstavby či nákupu developerských projektů dle skutečných potřeb developera. Dále podnikatelům nabízíme investiční úvěry, překlenovací úvěry, pohledávkové úvěry i americkou hypotéku, která je vhodná pro rozvoj nových podnikatelských projektů. 

Fyzickým i právnickým osobám dále nabízíme možnost investovat do úvěrů, které jsme my zafinancovali. Úvěry jsou zajištěny nemovitostmi a nabízí tak vysoký výnos s nízkým rizikem. Investovat můžete již od 10 000 Kč s výnosem až 6 % p.a.

Pokud jste zprostředkovatel, budeme rádi, když se připojíte k naší zprostředkovatelské síti, pro kterou pravidelně pořádáme školení a workshopy, abyste se sblížili s našimi produkty a s fungováním procesů v Rondě. Zprostředkovatelům nabízíme možnost spolupráce v oblasti zprostředkování úvěrů, jakož i investic do úvěrů (participaci) na bázi smlouvy o nevýhradním obchodním zastoupení. Výhodou jsou zajímavé provize, možnost nabízet zajímavé a nové produkty a naše plná podpora.
 

Náš přístup

Naším cílem je nabízet Vám alternativu k tradičním produktům s nízkým rizikem a atraktivním zhodnocením. Dbáme při tom na osobní přístup a chceme s Vámi budovat dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, který je v dnešním digitálním světě už skoro výjimkou.

Specializujeme se na financování realit a pohledávek

Rozumíme nemovitostem a snažíme se co nejvíce vyhovět úvěrovým potřebám jejich stávajících i budoucích vlastníků. Díky našemu týmu právních specialistů umíme vyřešit i složité problémy související s nemovitostmi a jejich financováním.

Umožníme Vám investovat bezpečně se zajímavým výnosem

Nabízíme možnost investovat do úvěrů poskytnutých naší společností a získat tak pravidelný nadstandardní výnos. Jedná se o prověřené úvěrové pohledávky s vynikajícím zajištěním a dobrou platební morálkou. Klient se podílí na výnosech z úvěrové pohledávky formou tzv. participací.

RONDA FINANCE a.s.

Naší sesterskou společností je RONDA FINANCE a.s., která pro naše klienty zajišťuje platební služby. RONDA FINANCE a.s. je zapsána v registru poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu vedeného Českou národní bankou jako orgánem dohledu nad finančním trhem.

Alphaduct, a.s.

Do skupiny Alphaduct patří přední česká kosmetická firma Dermacol a.s., jejiž produkty jsou prodávány ve více než 60 zemích světa, známá firemní nákupní aliance AXIGON a.s., umožňující tankování pohonných hmot, jakož i společnost Krondorf a.s., producent chuťově unikátní přírodně sycené minerální vody z Doupovských Hor. 

Citfin

Skupina Citfin se od roku 1996 rychle vypracovala do pozice jednoho z nejvýznamnějších nebankovních obchodníků s devizami. Poskytuje svým klientům komplexní finanční služby určené hlavně podnikatelům obchodujícím se zahraničím. Klíčovými produkty jsou směna deviz, zahraniční platební styk a Firemní multiměnový účet EASY.

Řekli o nás

Úvěr od RONDA INVEST nám pomohl úspěšně překonat cash flow situaci v momentě, kdy jsme se rozhodli využít investiční příležitost.

V RONDĚ jsme našli nad očekávání dobrého partnera zaměřeného na řešení, rychlost a vstřícnost.

V tomto segmentu pro mě osobně nebývalý stupeň důvěry a spolehlivosti. Spolupráci s RONDA INVEST doporučuji a určitě využiji jejich služeb znovu.

https://www.chefparade.cz/

Ing. Marcel Vargaeštók
Chefparade s.r.o.

Budovu U Kampusu se mi podařilo zakoupit v aukci díky společnosti RONDA INVEST. Původně jsem poptával bankovní domy, které mi bohužel nedokázaly garantovat finanční prostředky, které by mi dokázaly uvolnit na základě vyhrané dražby. Proto jsem poptal společnost RONDA INVEST, která mi projekt pomohla financovat s tím, že nepožadovali předprodeje ani žádné další garance. Tím byl projekt jednodušší a pro mě manažersky velmi dobře zvládnutelný. Během jednoho roku se tak podařilo projekt zrekonstruovat a nyní je z 95% vyprodáno. Plánuji další projekty tohoto typu a na RONDU se určitě znovu rád obrátím.

Více na: https://www.ukampusu.cz/

Ing. Radek Hončl
majitel a manažer projektu U Kampusu

Díky flexibilitě a rychlosti úvěru od RONDA INVEST a.s. se naší společnosti povedlo za 11 měsíců koupit, zrekonstruovat a výhodně rozprodat bytové jednotky v činžovním domě na Rybalkové ulici na Vinohradech.
Více na: https://www.rezidencerybalkova.cz/.

Tomáš Slavík
jednatel Rybalkova 6, s.r.o.

Blog