Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

O nás

Kdo jsme
Kdo jsme
Seznamte se s naší společností, zjistěte, kdo za projektem stojí a jaký je náš přístup.
Co děláme
Co děláme
Zjistěte, jaké poskytujeme služby a pro koho jsou služby určeny.
Náš tým
Náš tým
Poznejte náš tým z obchodního oddělení, back office, managementu a marketingu.
Historie, vize
Historie, vize
Nejsme nováčci na trhu. Podívejte se na historii naší platformy, vize a cíle.

Kdo jsme

Jsme česká společnost RONDA INVEST a.s., která se na jednu stranu zaměřuje na poskytování zajištěných úvěrů malým a středním podnikatelům v Česku a na Slovensku, a na straně druhé nabízíme klientům možnost do těchto úvěrů investovat. RONDA tak vytváří most mezi podnikateli, kteří mají životaschopné projekty, na jejichž realizaci potřebují půjčit, a lidmi s volnými financemi, kteří chtějí investovat. Jedná se o tzv. P2B platformu, kterých je na českém trhu několik. Naše projekty jsou ale jedinečné v tom, že každý úvěr k investici je zajištěn bonitní nemovitostí.

Naším cílem je nabízet Vám alternativu k tradičním produktům s nízkým rizikem a atraktivním zhodnocením. Dbáme při tom na osobní přístup a chceme s Vámi budovat dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, který je v dnešním digitálním světě už skoro výjimkou.

Kdo za námi stojí

RONDA INVEST a.s. je dceřinou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15% podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

Naší sesterskou společností je RONDA FINANCE a.s., která pro naše klienty zajišťuje platební služby. RONDA FINANCE a.s. je zapsána v registru poskytovatelů platebních služeb malého rozsahu vedeného Českou národní bankou jako orgánem dohledu nad finančním trhem.

Alphaduct, a.s.

Do skupiny Alphaduct patří přední česká kosmetická firma Dermacol a.s., jejíž produkty jsou prodávány ve více než 60 zemích světa, známá firemní nákupní aliance AXIGON a.s., umožňující tankování pohonných hmot, jakož i společnost Krondorf a.s., producent chuťově unikátní přírodně sycené minerální vody z Doupovských Hor. 

dermacol__0.png axigon__1.png krondorf_.png

Citfin

Skupina Citfin se od roku 1996 rychle vypracovala do pozice jednoho z nejvýznamnějších nebankovních obchodníků s devizami. Poskytuje svým klientům komplexní finanční služby určené hlavně podnikatelům obchodujícím se zahraničím. Klíčovými produkty jsou směna deviz, zahraniční platební styk a Firemní multiměnový účet EASY.

citfin_.png

RONDA FINANCE a.s.

Naše sesterská společnost, která zajišťuje platební služby pro naše klienty. Každý náš klient zdarma získá u RONDA FINANCE platební účet, na který mu zasíláme výnosy z uskutečněných investic. Samozřejmostí je možnost ovládat účet přes internetové bankovnictví.

ronda_finance.png

Co děláme

1. Specializujeme se na financování realit

Poskytujeme úvěry podnikatelským subjektům na území České republiky a Slovenska, které jsou zajištěny nemovitostí. Nabízíme financování nákupu, výstavby i rekonstrukcí nemovitostí dle skutečných potřeb developera. Nemovitostem rozumíme a snažíme se co nejvíce vyhovět úvěrovým potřebám jejich stávajících i budoucích vlastníků. Díky našemu týmu právních specialistů umíme vyřešit i složité problémy související s nemovitostmi a jejich financováním, a to rychleji než v bance.

Půjčka

Půjčka 2-100
mil. Kč

Posouzení

Posouzení do
48 hodin

Rychlé financování

Rychlé
financování

2. Umožňujeme Vám investovat bezpečně se zajímavým výnosem

Fyzickým i právnickým osobám nabízíme možnost investovat do úvěrů poskytnutých naší společností a získat tak pravidelný nadstandardní výnos. Jedná se o prověřené úvěrové pohledávky, kde věnujeme velkou pozornost posouzení nemovitosti, která slouží jako zajištění úvěru. Vybíráme jen projekty s nemovitostmi ve vybraných lokalitách, jako jsou Praha, střední Čechy a krajská města. Díky tomuto obezřetnému přístupu profinancujeme jen zlomek žádostí o úvěr, které k nám dorazí. Tím eliminujeme riziko nejen pro nás, ale i pro Vás jako investora.

Bezpečná investice

Bezpečná
investice

Zajištění nemovitostí

Zajištění
nemovitostí

Sjednání online

Sjednání
online

Náš tým

Představujeme Vám výběr lidí z našeho týmu, se kterými přijdete nejčastěji do styku. Jsme tým nadšenců, který táhne za jeden provaz. Řada z nás má dlouholeté zkušenosti z bankovního sektoru, skvěle se vzájemně doplňujeme a v kanceláři vždy vládne dobrá nálada.

Lukáš Blažek
Obchodní ředitel
Marek Košecký
Statutární ředitel
Ján Rusinko
Úvěrový specialista
Pavel Pavlas
Manažer obchodu
Petr Golka
Obchodní Analytik
Jan Lukáš
Obchodní Analytik
Daniel Uhlář
Obchodní Analytik
Pim Brands
Procesní Analytik
Lukáš Fischer
Obchodní Manager
Denisa Bízková
Obchodní Manager
Lenka Pazderová
Obchodní konzultant

Historie, vize a cíle

Na trhu nejsme nováčci. Nejdříve jsme poskytovali své služby offline a v roce 2019 jsme přešli do online prostředí. I přesto zůstalo našim cílem vybudovat si s klienty osobní vztahy a stát se jejich partnerem ve světě investování. Chceme být alternativou v investičním portfoliu zkušených investorů i průvodcem všech nováčků na trhu investování.

Proto je jedním z našich dlouhodobých cílů edukovat a přesvědčovat českou veřejnost, že držet veškeré peníze na běžném účtu v bance nemusí být tím nejlepším řešením a ukázat jim, že vzít svou finanční budoucnost do svých rukou a začít investovat může být jednoduché, rychlé, ONLINE, bezpečné a také zábavné.

Všem, kdo nejsou spokojeni se zhodnocením svých peněz, i těm, kdo chtějí diversifikovat své portfolio, chceme ukázat, že investovat je možné i bez nesmyslných poplatků a že i při nízké míře rizika je možné získat zajímavý výnos.

Naší vizí je stát se etablovaným hráčem na trhu zajištěných investic a dlouhodobým férovým partnerem pro naše klienty. Krize okolo COVID-19 nás utvrdila v tom, že náš obchodní model postavený na hmatatelných základech, tedy investicích zajištěných nemovitostí, je dlouhodobě udržitelný.

Reference

Rekonstrukce bytového domu Praha – Smíchov zdárně dokončena!


 • RONDA INVEST poskytla v říjnu 2019 úvěr dvěma českým společnostem, který sloužil k rekonstrukci nádherného bytového domu v Praze na Smíchově a také k refinancování závazků klienta u jiné finanční instituce. V úspěšně dokončeném projektu aktuálně probíhá rozprodej jednotek po rekonstrukci a jejich převod na koncové vlastníky
 • Přijaté prostředky RONDA INVEST souběžně rozesílá investorům do tohoto projektu, kteří tak mohli získat díky této krátkodobé investici výnos 4,6386 % p.a.

Úvěr od RONDY INVEST nám pomohl zefektivnit naše podnikání a také navýšit naše kapacity díky nákupu nemovitostí, které slouží jako zázemí pro naše řidiče a dopravní techniku. Tuto zvýšenou kapacitu nyní plně využíváme, neboť v posledních týdnech evidujeme kvůli koronaviru zvýšenou poptávku po rozvozu potravin. Nákupní šílenství již pominulo, nicméně stále jsme nad běžným průměrem. Řidičů máme naštěstí dostatek, i tak jezdíme v podstatě nonstop a využíváme všechna naše auta. Maximálně dbáme na bezpečnost převážených potravin i našich řidičů, proto jsme je vybavili dostatečným množstvím roušek, desinfekčními gely a dodržují další opatření.

Michal Bilej
Majitel menší společnosti působící v oblasti autodopravy

→ Investujte do tohoto podnikatelského úvěru. Úvěr je zajištěn Polyfunkčním objektem ve Velkých Popovicích

 

Budovu U Kampusu se mi podařilo zakoupit v aukci díky společnosti RONDA INVEST. Původně jsem poptával bankovní domy, které mi bohužel nedokázaly garantovat finanční prostředky, které by mi dokázaly uvolnit na základě vyhrané dražby. Proto jsem poptal společnost RONDA INVEST, která mi projekt pomohla financovat s tím, že nepožadovali předprodeje ani žádné další garance. Tím byl projekt jednodušší a pro mě manažersky velmi dobře zvládnutelný. Během jednoho roku se tak podařilo projekt zrekonstruovat a nyní je z 95% vyprodáno. Plánuji další projekty tohoto typu a na RONDU se určitě znovu rád obrátím.

Více na: https://www.ukampusu.cz/

Ing. Radek Hončl
Majitel a manažer projektu U Kampusu

Úvěr od RONDA INVEST nám pomohl úspěšně překonat cash flow situaci v momentě, kdy jsme se rozhodli využít investiční příležitost.

V RONDĚ jsme našli nad očekávání dobrého partnera zaměřeného na řešení, rychlost a vstřícnost.

V tomto segmentu pro mě osobně nebývalý stupeň důvěry a spolehlivosti. Spolupráci s RONDA INVEST doporučuji a určitě využiji jejich služeb znovu.

https://www.chefparade.cz/

Ing. Marcel Vargaeštók
Chefparade s.r.o.

Díky flexibilitě a rychlosti úvěru od RONDA INVEST a.s. se naší společnosti povedlo za 11 měsíců koupit, zrekonstruovat a výhodně rozprodat bytové jednotky v činžovním domě na Rybalkové ulici na Vinohradech.
Více na: https://www.rezidencerybalkova.cz/.

Tomáš Slavík
Jednatel Rybalkova 6, s.r.o.

Blog

 • 5 % inflace do konce roku? Pravděpodobný scénář kvůli růstu cen plynu a elektřiny

  2.12.2021

  Inflační křivka i nadále stoupá, což vytváří tlaky v ekonomice. Míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen ke stejnému měsíci předchozího roku dosáhla v září 2021 hranici 4,9 %. Vývoj v tuzemské, ale i globální ekonomice zatím nepoukazuje na opětovné snížení míry inflace, a to zejména kvůli vývoji cen energie a plynu. Co lze očekávat dál a jak se bránit proti inflaci?

 • RONDA INVEST V ČÍSLECH

  12.11.2021

  Přízeň našich investorů se projevuje i v číslech. Díky naším investorům jsme podnikatelům na nové projekty půjčili 1 199 418 436 Kč. Našim investorům jsme vyplatili celkem 694 618 462 Kč z toho 47 935 230 Kč na úrocích. Prohlédněte si první část našeho reportu RONDA INVEST v číslech, kde se dozvíte více.

 • Inflace na úrovni pěti procent? Ve skutečnosti je ještě o kus vyšší!

  1.11.2021

  V posledních týdnech a měsících téměř vše kolem nás zdražuje. Rostou ceny téměř všech surovin, ze kterých firmy vyrábí a růst cen se tak promítá i do koncových cen výrobků. Pokud hádáte, že tak výrazný růst cen je jedním z důsledků pandemie koronaviru, pak se nemýlíte. Ceny surovin narůstají mimo jiné díky vysoké globální poptávce, kterou podporuje zotavování čínské ekonomiky. Pozadu nezůstává ani druhá největší ekonomika světa – USA, kde se prezidentu Bidenovi podařilo prosadit jeden z největších balíků na podporu ekonomiky v historii USA v hodnotě 1,9 bilionu dolarů.