Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Investujte do úvěru se zajištěním: Investujte do úveru so zabezpečením: Инвестируйте в кредит под залог:

Stavební pozemek - Praha - Pitkovice

Stavební pozemek - Praha - Pitkovice
Výnos pro investora: 
4,65 % p.a.
Minimální výše investice: 
10 000 Kč
Cílová doba splatnosti: 
31.1.2022

Úvěr RONDA INVEST poskytla české společnosti na nákup pozemku určeného k výstavbě. Klient pozemek rozdělil na samostatně prodejné parcely a postupně parcely rozprodává.

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Klient se společně s bratrem a tatínkem věnují stavební činnosti a podnikání v oblasti realit – „podniká celá rodina“. Dříve se zaměřovali pouze na rekonstrukce a výstavby střech.

Popis nemovitého zajištění:

Úvěr je zajištěn předmětnými pozemky v lokalitě Praha - Pitkovice. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy a dvojdomky. P...Zobrazit celý text

Informace o úvěru a úvěrovaném klientovi

Výše poskytnutého úvěru: 
5 300 000 Kč
Frekvence splácení úroků: 
měsíčně
Frekvence splácení jistiny: 
průběžně dle prodejů domů
Platební morálka: 
bezproblémová
Počet ručitelů/spoludlužníků: 
2
Účel využití: 
nákup stavebního pozemku (vlastnické právo klienta k pozemku je již zapsáno v katastru nemovitostí)
Zdroje splácení: 
prodej rodinných domů
Číselné označení úvěru: 
180801
Objem z celkové výše Úvěru nabízený k Participaci: 
4 155 500 Kč

Informace o zajištění

Hlavní zajištění: 
stavební pozemky v Praze - Pitkovicích
Celková hodnota zajištění: 
6 965 400 Kč
LTV: 
59,66 %
Lokalita: 
Praha
Notářský zápis: 
ANO
Vinkulace pojistného plnění: 
NE

Tyto informace nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) a nezakládají žádné právní vztahy mezi společností RONDA INVEST a.s. a dalšími osobami. Tyto informace nejsou veřejnou nabídkou dle § 1780 občanského zákoníku. Veškeré parametry nebo údaje zde uvedené se mohou v čase měnit.

Blog

 • 5 % inflace do konce roku? Pravděpodobný scénář kvůli růstu cen plynu a elektřiny

  2.12.2021

  Inflační křivka i nadále stoupá, což vytváří tlaky v ekonomice. Míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen ke stejnému měsíci předchozího roku dosáhla v září 2021 hranici 4,9 %. Vývoj v tuzemské, ale i globální ekonomice zatím nepoukazuje na opětovné snížení míry inflace, a to zejména kvůli vývoji cen energie a plynu. Co lze očekávat dál a jak se bránit proti inflaci?

 • RONDA INVEST V ČÍSLECH

  12.11.2021

  Přízeň našich investorů se projevuje i v číslech. Díky naším investorům jsme podnikatelům na nové projekty půjčili 1 199 418 436 Kč. Našim investorům jsme vyplatili celkem 694 618 462 Kč z toho 47 935 230 Kč na úrocích. Prohlédněte si první část našeho reportu RONDA INVEST v číslech, kde se dozvíte více.

 • Inflace na úrovni pěti procent? Ve skutečnosti je ještě o kus vyšší!

  1.11.2021

  V posledních týdnech a měsících téměř vše kolem nás zdražuje. Rostou ceny téměř všech surovin, ze kterých firmy vyrábí a růst cen se tak promítá i do koncových cen výrobků. Pokud hádáte, že tak výrazný růst cen je jedním z důsledků pandemie koronaviru, pak se nemýlíte. Ceny surovin narůstají mimo jiné díky vysoké globální poptávce, kterou podporuje zotavování čínské ekonomiky. Pozadu nezůstává ani druhá největší ekonomika světa – USA, kde se prezidentu Bidenovi podařilo prosadit jeden z největších balíků na podporu ekonomiky v historii USA v hodnotě 1,9 bilionu dolarů.