Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Investujte do úvěru se zajištěním: Investujte do úveru so zabezpečením: Инвестируйте в кредит под залог:

Dům a pozemky Babice - Středočeský kraj

Dům a pozemky Babice - Středočeský kraj
Výnos pro investora: 
4,5954 % p.a.
Minimální výše investice: 
10 000 Kč
Cílová doba splatnosti: 
31.07.2022

Tento úvěr RONDA INVEST poskytla žadateli,české společnosti s ručením omezeným, za kterou stojí 2 společníci, fyzické osoby. Záměrem klienta je rozvíjet podnikání v cestovném ruchu v zahraničí a postupně prodat portfolio nemovitostí v České republice.

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Úvěr byl poskytnut žadateli – české společnosti s ručením omezeným, za kterou stojí 2 společníci, fyzické osoby. Účelem poskytovaného úvěru bylo financování koupě nemovitostí v zahraničí a refinancování závazku u finanční instituce. Záměrem klienta je rozvíjet podnikání v cestovní...Zobrazit celý text

Informace o úvěru a úvěrovaném klientovi

Výše poskytnutého úvěru: 
9 000 000 Kč
Frekvence splácení úroků: 
měsíčně
Frekvence splácení jistiny: 
v den konečné splatnosti úvěru
Platební morálka: 
bezproblémová
Počet ručitelů/spoludlužníků: 
3
Účel využití: 
financování koupi nemovitostí v zahraničí a refinancování závazku u finanční instituce refinancování závazků u jiné finanční instituce a fyzické osoby.
Zdroje splácení: 
rozprodej nemovitostního majetku v České republice
Číselné označení úvěru: 
0000000124
Objem z celkové výše Úvěru nabízený k Participaci: 
9 000 000 Kč

Informace o zajištění

Hlavní zajištění: 
dům v obci Babice – Řehenice se zahradou, 2 další samostatné pozemky vhodné k zástavbě
Celková hodnota zajištění: 
16 000 000 Kč
LTV: 
56,25%
Lokalita: 
obec Babice-Řehenice, okres Benešov - Štředočeský kraj
Notářský zápis: 
ANO
Vinkulace pojistného plnění: 
ANO

Tyto informace nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) a nezakládají žádné právní vztahy mezi společností RONDA INVEST a.s. a dalšími osobami. Tyto informace nejsou veřejnou nabídkou dle § 1780 občanského zákoníku. Veškeré parametry nebo údaje zde uvedené se mohou v čase měnit.

Blog

 • 4 důvody, proč jsou investice do nemovitostí tak atraktivní

  23.7.2021

  Článek - Do čeho uložit své peníze, jste-li konzervativnější nátury a obáváte se dalšího vývoje trhu? Proč tolik Čechů investuje do nemovitostí? Co dělat, pokud si nyní nemůžete koupi investiční nemovitosti dovolit?

 • Stavební spoření má dnes každý třetí Čech – je ovšem výhodné?

  16.7.2021

  Článek - Češi mají ve vkladech na stavebním spoření uloženo kolem 350 miliard korun. Jedná se tedy o nejoblíbenější způsob uložení peněz v tuzemsku. Po Německu a Rakousku mají Češi dokonce třetí nejvyšší objem financí na evropském trhu uložených právě tímto způsobem. Jenže je v případě dlouhodobého spoření a při současné vysoké inflaci „stavebko“ opravdu tak výhodné?

 • Proč se ceny po pandemii zvyšují

  9.7.2021

  Článek - Inflace po pandemii zasáhla téměř všechny země eurozóny, ale i USA. Částečně se to dalo očekávat, jelikož různě dlouhá přestávka provozů po rozvolnění vyvolala určitou prodlevu mezi poptávkou a nabídkou. Bude se jednat o dlouhodobý trend nebo pouze dočasný jev? S takovou otázkou si lámou hlavu investoři, běžní lidé, ale i centrální banky. Pojďme se společně podívat na charakter inflace, abychom mohli na tuto otázku odpovědět.