Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Investujte do úvěru se zajištěním: Investujte do úveru so zabezpečením: Инвестируйте в кредит под залог:

Dům a pozemky Babice - Středočeský kraj

Dům a pozemky Babice - Středočeský kraj
Výnos pro investora: 
4,5954 % p.a.
Minimální výše investice: 
10 000 Kč
Cílová doba splatnosti: 
31.07.2022

Tento úvěr RONDA INVEST poskytla žadateli,české společnosti s ručením omezeným, za kterou stojí 2 společníci, fyzické osoby. Záměrem klienta je rozvíjet podnikání v cestovném ruchu v zahraničí a postupně prodat portfolio nemovitostí v České republice.

Seznamte se s úvěrovým klientem:

Úvěr byl poskytnut žadateli – české společnosti s ručením omezeným, za kterou stojí 2 společníci, fyzické osoby. Účelem poskytovaného úvěru bylo financování koupě nemovitostí v zahraničí a refinancování závazku u finanční instituce. Záměrem klienta je rozvíjet podnikání v cestovní...Zobrazit celý text

Informace o úvěru a úvěrovaném klientovi

Výše poskytnutého úvěru: 
9 000 000 Kč
Frekvence splácení úroků: 
měsíčně
Frekvence splácení jistiny: 
v den konečné splatnosti úvěru
Platební morálka: 
bezproblémová
Počet ručitelů/spoludlužníků: 
3
Účel využití: 
financování koupi nemovitostí v zahraničí a refinancování závazku u finanční instituce refinancování závazků u jiné finanční instituce a fyzické osoby.
Zdroje splácení: 
rozprodej nemovitostního majetku v České republice
Číselné označení úvěru: 
0000000124
Objem z celkové výše Úvěru nabízený k Participaci: 
9 000 000 Kč

Informace o zajištění

Hlavní zajištění: 
dům v obci Babice – Řehenice se zahradou, 2 další samostatné pozemky vhodné k zástavbě
Celková hodnota zajištění: 
16 000 000 Kč
LTV: 
56,25%
Lokalita: 
obec Babice-Řehenice, okres Benešov - Štředočeský kraj
Notářský zápis: 
ANO
Vinkulace pojistného plnění: 
ANO

Tyto informace nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) a nezakládají žádné právní vztahy mezi společností RONDA INVEST a.s. a dalšími osobami. Tyto informace nejsou veřejnou nabídkou dle § 1780 občanského zákoníku. Veškeré parametry nebo údaje zde uvedené se mohou v čase měnit.

Blog

 • 5 % inflace do konce roku? Pravděpodobný scénář kvůli růstu cen plynu a elektřiny

  2.12.2021

  Inflační křivka i nadále stoupá, což vytváří tlaky v ekonomice. Míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen ke stejnému měsíci předchozího roku dosáhla v září 2021 hranici 4,9 %. Vývoj v tuzemské, ale i globální ekonomice zatím nepoukazuje na opětovné snížení míry inflace, a to zejména kvůli vývoji cen energie a plynu. Co lze očekávat dál a jak se bránit proti inflaci?

 • RONDA INVEST V ČÍSLECH

  12.11.2021

  Přízeň našich investorů se projevuje i v číslech. Díky naším investorům jsme podnikatelům na nové projekty půjčili 1 199 418 436 Kč. Našim investorům jsme vyplatili celkem 694 618 462 Kč z toho 47 935 230 Kč na úrocích. Prohlédněte si první část našeho reportu RONDA INVEST v číslech, kde se dozvíte více.

 • Inflace na úrovni pěti procent? Ve skutečnosti je ještě o kus vyšší!

  1.11.2021

  V posledních týdnech a měsících téměř vše kolem nás zdražuje. Rostou ceny téměř všech surovin, ze kterých firmy vyrábí a růst cen se tak promítá i do koncových cen výrobků. Pokud hádáte, že tak výrazný růst cen je jedním z důsledků pandemie koronaviru, pak se nemýlíte. Ceny surovin narůstají mimo jiné díky vysoké globální poptávce, kterou podporuje zotavování čínské ekonomiky. Pozadu nezůstává ani druhá největší ekonomika světa – USA, kde se prezidentu Bidenovi podařilo prosadit jeden z největších balíků na podporu ekonomiky v historii USA v hodnotě 1,9 bilionu dolarů.