Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Investujte do úvěru se zajištěním: Investujte do úveru so zabezpečením: Инвестируйте в кредит под залог:

2 novostavby rodinných domů - Ostrava

2 novostavby rodinných domů - Ostrava
Výnos pro investora: 
4,895 % p.a.
Minimální výše investice: 
10 000 Kč
Cílová doba splatnosti: 
31.5.2020

Úvěr byl poskytnut žadateli – české společnosti s ručením omezeným založené v roce 2003, která se věnuje stavební a developerské činnosti. Prostředky z úvěru byly poskytnuty neúčelově a klient je plánuje využít pro financování jednoho ze svých developerských projektů. Předmětem zástavy jsou novostavby dvou řadových rodinných domů nacházejících se v Ostravě - Pustkovci, které jsou posledními 2 neprodanými z 10 domů, které byly v dané lokalitě klientem postaveny. Úvěr bude splácen z příjmů plynoucích z developerské a stavební činnosti klienta, jistina úvěru bude splacena z pr...Zobrazit celý text

Informace o úvěru a úvěrovaném klientovi

Výše poskytnutého úvěru: 
4 900 000 Kč
Frekvence splácení úroků: 
měsíčně
Frekvence splácení jistiny: 
průběžně dle prodejů domů
Platební morálka: 
bezproblémová
Počet ručitelů/spoludlužníků: 
2
Účel využití: 
neúčelové prostředky
Zdroje splácení: 
developerská a stavební činnost
Číselné označení úvěru: 
190501

Informace o zajištění

Hlavní zajištění: 
2 řadové rodinné domy v Ostravě - Pustkovci
Celková hodnota zajištění: 
7 500 000 Kč
LTV: 
65,3 %
Lokalita: 
Ostrava - Pustkovec
Notářský zápis: 
ANO
Vinkulace pojistného plnění: 
ANO

Pozn.: Fotografie jsou pouze ilustrační.

Tyto informace nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) a nezakládají žádné právní vztahy mezi společností RONDA INVEST a.s. a dalšími osobami. Tyto informace nejsou veřejnou nabídkou dle § 1780 občanského zákoníku. Veškeré parametry nebo údaje zde uvedené se mohou v čase měnit.

Blog

 • Lidé nemají čas si vybudovat pasivní příjem, ale mají čas chodit celý život do práce

  15.4.2021

  Článek - Zastavte se na chvilku, zavřete oči a představte si, že vám každý měsíc na účet přichází peníze. A to bez jakékoliv snahy a časových investic do aktivit, které by vám tento příjem generovaly. Právě tak lze definovat pasivní příjem, který vám může zajistit měsíční rentu a zároveň čas věnovat se v životě tomu, co vás opravdu baví. Výhodou je, že hned nemusíte investovat velké částky. Pro začátek stačí první krok, kdy si vyzkoušíte, jak lze pasivní příjem tvořit a až na základě výsledků se můžete rozhodnout, jestli do konkrétní investice vložíte větší část svých úspor

 • Čeká nás s koncem pandemie zdražování zboží i realit?

  7.4.2021

  Článek - Lidé v uplynulém roce měli větší tendenci spořit. Přispěla k tomu vládní opatření, kdy lidé byli nuceni odložit svou spotřebu na později. Jaký bude mít vliv postupné rozvolňování protipandemických opatření na ceny zboží a služeb a ceny nemovitostí?

 • Vývoj cen nemovitostí v Česku a v Evropě v posledních měsících.

  1.4.2021

  Článek - Dostupné analýzy vývoje cen nemovitostí v České republice za poslední kvartál roku 2020 nenaznačují pokles, naopak ceny nemovitostí převážně rostly (Deloitte). Jak se Covid-19 odráží na českém a evropském realitním trhu s rezidenčními nemovitostmi?