Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Možnost spolupráce při zprostředkování úvěrů a investic pro kohokoliv

Novinka - Využijte možnost spolupracovat s námi v oblasti distribuce obou typů našich produktů (úvěry, participace). Jedná se o možnost nevýhradního obchodního zastoupení, kdy za zprostředkování obchodů se vyplácí zajímavé provize dle provizního řádu. 

RONDA INVEST je česká společnost zaměřená na poskytování zajištěných úvěrů podnikatelským subjektům na území České republiky a Slovenska.

RONDA INVEST a.s. je součástí podnikatelské skupiny Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára, do které patří kromě jiného i známé značky Dermacol (přední producent kvalitní české kosmetiky), Krondorf (producent luxusní přírodní vody z Doupovských hor) nebo Axigon (provozovatel firemní nákupní aliance sdružující přes 10 000 firem).

RONDA INVEST se specializuje zejména na financování realit – nejčastěji se jedná o nákupy a rekonstrukce nemovitostí za účelem následného prodeje nebo pronájmu. Velký zájem je také o developerské financování, kdy RONDA INVEST financuje výstavbu inženýrských sítí a navazující výstavbu rodinných nebo činžovních domů. Významnou část portfolia tvoří i neúčelové úvěry, tzv. americké hypotéky pro firmy a občany podnikající v České republice, kdy klienti mohou půjčené finanční prostředky využít libovolně.

 

spolupracujte s nami

 

Fyzickým i právnickým osobám dále RONDA INVESTnabízí možnost investovat do úvěrů zajištěných nemovitostmi formou participací se zajímavým výnosem. Výnos pro investory se pohybuje v rozmezí od 4 do 5,2 % ročně, investiční horizont je zpravidla tří až pětiletý. Výše výnosu reflektuje poměrně nízké podstupované riziko, kdy všechny nabízené úvěry jsou zajištěny zástavním právem k bonitním nemovitostem v Praze, středních Čechách nebo krajských městech, přičemž poměr výše úvěru k hodnotě zajištění (LTV) se pohybuje do 70 %. Úvěry jsou nejprve financovány ze zdrojů RONDA INVEST a následně, po ověření platební morálky dlužníka, jsou nabízeny investorům k participaci.

Nyní je v rámci mimořádné akce možné investovat již od 10.000 Kč.  Investor navíc může investovat do více úvěrů a vytvořit si tak vlastní portfolio, které mu zajistí další diversifikaci rizika. Se sestavením portfolia každému zájemci rádi pomohou specialisté RONDY INVEST. Investice s sebou nenese žádné vstupní ani pravidelné paušální poplatky. Investoři oceňují také to, že výnosy jsou vypláceny každý měsíc na jejich účet.

RONDA INVEST nabízí externím partnerům možnost spolupráce v oblasti distribuce obou typů uvedených produktů (úvěry, participace). Jedná se o možnost nevýhradního obchodního zastoupení, kdy za zprostředkování obchodů se vyplácí zajímavé provize dle provizního řádu. RONDA INVEST poskytuje všem zástupcům maximální servis pro podporu jejich obchodních aktivit. Důležité je také zdůraznit, že pro nabídku produktů od RONDA INVEST není potřeba žádných speciálních oprávnění a zkoušek.

 

Zdroj: https://www.mesec.cz/pr-clanky/moznost-spoluprace-pri-zprostredkovani-uveru-a-investic-pro-kohokoliv/

Blog

 • Lidé nemají čas si vybudovat pasivní příjem, ale mají čas chodit celý život do práce

  15.4.2021

  Článek - Zastavte se na chvilku, zavřete oči a představte si, že vám každý měsíc na účet přichází peníze. A to bez jakékoliv snahy a časových investic do aktivit, které by vám tento příjem generovaly. Právě tak lze definovat pasivní příjem, který vám může zajistit měsíční rentu a zároveň čas věnovat se v životě tomu, co vás opravdu baví. Výhodou je, že hned nemusíte investovat velké částky. Pro začátek stačí první krok, kdy si vyzkoušíte, jak lze pasivní příjem tvořit a až na základě výsledků se můžete rozhodnout, jestli do konkrétní investice vložíte větší část svých úspor

 • Čeká nás s koncem pandemie zdražování zboží i realit?

  7.4.2021

  Článek - Lidé v uplynulém roce měli větší tendenci spořit. Přispěla k tomu vládní opatření, kdy lidé byli nuceni odložit svou spotřebu na později. Jaký bude mít vliv postupné rozvolňování protipandemických opatření na ceny zboží a služeb a ceny nemovitostí?

 • Vývoj cen nemovitostí v Česku a v Evropě v posledních měsících.

  1.4.2021

  Článek - Dostupné analýzy vývoje cen nemovitostí v České republice za poslední kvartál roku 2020 nenaznačují pokles, naopak ceny nemovitostí převážně rostly (Deloitte). Jak se Covid-19 odráží na českém a evropském realitním trhu s rezidenčními nemovitostmi?