Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Klient RONDY INVEST zásobuje supermarkety potravinami a pomáhá tak ve stávající těžké situaci

podnikatelský úvěr k investování - velké popovice

Článek - Společnost pana Bileje se aktuálně zaměřuje především na eshopy a rozvoz potravin, po nichž je za stávající situace větší poptávka, než bylo dříve běžné. Mimo jiné se jedná o prodejny Penny Market.


Účel poskytnutí úvěru

Společnost RONDA INVEST v posledním kvartále roku 2018 poskytla financování jedné rostoucí společnosti působící v oblasti autodopravy a servisu nákladních automobilů. Společnost patří panu Bilejovi, který v oblasti autodopravy podniká již od roku 1996. Úvěr byl poskytnut na nákup polyfunkční nemovitosti ve Velkých Popovicích, kterou klient zrekonstruoval, využívá ji jako zázemí pro své řidiče a také pro parkování svých aut.

Společnost působí z velké části v průmyslové zóně v Modleticích u Prahy, kde jsou sklady řady společností. Pořízení objektu v nedalekých Velkých Popovicích jí umožnilo vytvořit základnu pro poskytování jejích služeb v blízkosti svých stálých odběratelů a dosáhnout tak potřebné flexibility. Dostatečná kapacita objektu ve Velkých Popovicích zároveň společnosti šetří nemalé náklady za zázemí řidičů, které dříve musela vynakládat za pronájem v jiných objektech.

 

Reakce na aktuální situaci

Za stávající situace, kdy kvůli šíření koronaviru je zavřena spousta obchodů i fabrik po celé Evropě a došlo k utlumení výroby v Číně, citelně klesá objem přepravovaného zboží. Logistické firmy se tak mohou dostat do nelehké situace. Záleží však samozřejmě na tom, jaké zboží rozvážíte.

Společnost pana Bileje se aktuálně zaměřuje především na eshopy a rozvoz potravin, po nichž je za stávající situace větší poptávka, než bylo dříve běžné. Mimo jiné se jedná o prodejny Penny Market, kterých je v České republice aktuálně 388.

„Aktuálně evidujeme zvýšenou poptávku po rozvozu potravin, nákupní šílenství již pominulo, nicméně stále jsme nad běžným průměrem. Řidičů máme naštěstí dostatek, i tak jezdíme v podstatě nonstop a využíváme všechna naše auta. Maximálně dbáme na bezpečnost převážených potravin i našich řidičů, proto jsme je vybavili dostatečným množstvím roušek, desinfekčními gely a dodržují další opatření.“ říká pan Bilej ke stávající situaci.

Důležité je také zmínit, že všechny automobily ve vozovém parku společnosti jsou v jejím vlastnictví, společnost nemá na tyto automobily žádné leasingy a servis automobilů je prováděn ve vlastním autoservisu. Kromě autodopravy společnost generuje příjmy pro splácení úvěru také z provozu autoservisu.

Společnosti pana Bileje a všem jeho zaměstnancům bychom rádi vyjádřili respekt a poděkování za to, že i za stávajících ztížených podmínek zásobují naše supermarkety potravinami, abychom si mohli každý den nakoupit tak, jak jsme zvyklí.

Na závěr bychom rádi dodali, že stejně jako všechny ostatní úvěry nabízené k investování u RONDY INVEST je i zmiňovaný úvěr zajištěn nemovitostí. Konkrétně se jedná o víceúčelovou nemovitost, která byla z poskytnutého úvěru zakoupena. Objem poskytnutého financování činí pouze 56 % hodnoty nemovitosti. Investoři mohou do úvěru investovat s výnosem 4,63 % p.a. na stránkách zde.

Blog

 • Lidé nemají čas si vybudovat pasivní příjem, ale mají čas chodit celý život do práce

  15.4.2021

  Článek - Zastavte se na chvilku, zavřete oči a představte si, že vám každý měsíc na účet přichází peníze. A to bez jakékoliv snahy a časových investic do aktivit, které by vám tento příjem generovaly. Právě tak lze definovat pasivní příjem, který vám může zajistit měsíční rentu a zároveň čas věnovat se v životě tomu, co vás opravdu baví. Výhodou je, že hned nemusíte investovat velké částky. Pro začátek stačí první krok, kdy si vyzkoušíte, jak lze pasivní příjem tvořit a až na základě výsledků se můžete rozhodnout, jestli do konkrétní investice vložíte větší část svých úspor

 • Čeká nás s koncem pandemie zdražování zboží i realit?

  7.4.2021

  Článek - Lidé v uplynulém roce měli větší tendenci spořit. Přispěla k tomu vládní opatření, kdy lidé byli nuceni odložit svou spotřebu na později. Jaký bude mít vliv postupné rozvolňování protipandemických opatření na ceny zboží a služeb a ceny nemovitostí?

 • Vývoj cen nemovitostí v Česku a v Evropě v posledních měsících.

  1.4.2021

  Článek - Dostupné analýzy vývoje cen nemovitostí v České republice za poslední kvartál roku 2020 nenaznačují pokles, naopak ceny nemovitostí převážně rostly (Deloitte). Jak se Covid-19 odráží na českém a evropském realitním trhu s rezidenčními nemovitostmi?