Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Jak lépe zhodnotit Vaše finance a přitom se nespálit?

Novinka - Patříte k lidem, kteří se snaží myslet na zadní vrátka? Pak jistě usilujete o to, aby se Vám Vaše pracně nastřádané peníze co nejvíce zhodnocovaly. Jak ale investovat, abyste nešlápli vedle?

Patříte k lidem, kteří se snaží myslet na zadní vrátka? Pak jistě usilujete o to, aby se Vám Vaše pracně nastřádané peníze co nejvíce zhodnocovaly. Již poměrně dlouho trvající období nízkých úrokových sazeb ale bohužel nenahrává tomu, abyste mohli peníze nechat ležet na spořicím či termínovaném účtu v bance, o běžných účtech ani nemluvě. Výnosy těchto produktů totiž ve většině případů ani nepokryjí inflaci. Lepší volbou nemusejí být ani investice do podílových fondů či firemních dluhopisů. Průměrnému investorovi do podílových fondů totiž za posledních 12 měsíců klesla reálná hodnota jeho portfolia přibližně o 1 %.  I v případě firemních dluhopisů je potřeba být velmi obezřetný, jelikož zpravidla nejsou ničím zajištěny a rozvolnění trhu s těmito cennými papíry způsobilo, že je vydávají i velmi rizikové firmy.

 

Jak tedy investovat volné prostředky, ale nešlápnout vedle?

Je vhodné vybírat investice, které nabízí určitou formu zajištění pro případ, kdy zkrátka prvotní záměr z určitého důvodu nevyjde. K těmto investicím patří mj. investice do zajištěných úvěrů, které nabízíme. Naši investoři dosahují výnosu až 5,2 % p.a.. Všechny úvěry nabízené k investicím jsou zajištěny bonitními nemovitostmi v Praze a jejím okolí nebo krajských městech. Tyto nemovitosti tak představují pojistku pro případ, kdy by dlužník přestal svůj úvěr splácet. Investovat je možné již od 10 tisíc korun, což je částka, která umožňuje i těm nejvíce opatrným investorům si produkt nejprve "osahat".

Zároveň nabízíme všem svým klientům služby osobního specialisty, kterého mohou kdykoliv kontaktovat s dotazy ohledně jejich investice. Pokud Vás tato možnost zaujala, neváhejte nám zavolat na bezplatnou linku 800 023 099.

 

Blog