Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Jak investovat s výnosem 8 % p.a. se zajištěním nemovitostí?

vynos 8 % rocne

Článek - Kdo by nechtěl získat výnos 8 % p.a. při bezpečné investici zajištěné nemovitostí?


Poslední dobou si získávají čím dál větší oblibu platformy, které umožňují jednoduše, rychle a online investovat z pohodlí domova. K těmto platformám patří také naše P2B (peer-to-business) platforma RONDA INVEST. Ta na jedné straně poskytuje flexibilní financování podnikatelským subjektům na území České republiky, kdy každý takový úvěr je zajištěn bonitní nemovitostí. Zpravidla se jedná o financování nákupu, výstavby nebo rekonstrukce nemovitostí. Na straně druhé pak RONDA INVEST umožňuje klientům do těchto úvěrů investovat.
 

Pro investování u RONDY INVEST přitom platí, že:

  • investoři dosáhnou stabilního výnosu až 6 % ročně (při aktuální akci až 8 % ročně viz níže)
  • investovat je možné již od 1.000 Kč,
  • RONDA INVEST neustále rozšiřuje nabídku úvěrů, do kterých můžete investovat,
  • všechny úvěry nejprve RONDA INVEST zafinancuje a až následně vybírá to nejlepší z jejího portfolia pro své investory,
  • každý úvěr nabízený k investování je zajištěn likvidní nemovitostí v Praze, jejím okolí nebo krajských městech. Tato nemovitost představuje pro investory reálnou ochranu jejich investic pro případ, že by dlužník svůj úvěr přestal splácet,
  • cílová doba splatnosti se pohybuje od několika měsíců až do pěti let,
  • s investicí nejsou spojeny žádné vstupní ani pravidelné poplatky, jako je to obvyklé u tradičních forem investování,
  • investoři dostávají výnosy každý měsíc na svůj účet a mají tak své investice pod kontrolou,
  • všichni investoři RONDY INVEST dostali až dosud své výnosy včas,
  • investování do úvěrů je velmi jednoduché, rychlé a snadno dostupné.

Drobní investoři tak mají jedinečnou možnost podpořit malé a střední podnikatele, kteří jsou páteří ekonomiky, podílet se na financování zajímavých nemovitostních projektů, k nimž by se jako individuální investoři nedostali, a především získat atraktivní výnos. Ten může činit až 6 % ročně, jak již bylo zmíněno. Při využití akce, kterou RONDA INVEST právě nabízí, je ale možné dosáhnout na ještě vyšší výnos. Každý nový investor, který si založí investici v minimální výši 10.000 Kč, totiž získá bonus 250 Kč.

Investování u RONDY INVEST je možné si vyzkoušet například na krátkodobém úvěru Rodinné domy Praha - Kolovraty II, který má cílovou splatnost k 30. 4. 2021. Úvěr byl poskytnut české společnosti na financování dostavby 5 rodinných domů v Praze. Z těchto 5 domů jsou již 3 domy dokončeny a prodány, stejně tak i samostatná stavební parcela, která byla součástí projektu. Z příjmů plynoucích z těchto prodejů je poskytnutý úvěr splácen. Předmětem zástavy jsou zbývající 2 rozestavěné rodinné domy v Praze - Kolovratech.
 

Jeden z dokončených domů v projektu Rodinné domy Praha - Kolovraty

Foto: RONDA INVEST

Jak získat výnos 8 % ročně?

Výhody bonusu, který můžete získat, Vám podrobněji představíme na modelovém příkladu. Investice do úvěru Rodinné domy – Praha-Kolovraty II nese výnos 4,505 % p.a. Předpokládaná splatnost investice je 30.4.2021. V případě investice ve výši 10.000 Kč nyní ale navíc získáte akční bonus 250 Kč, takže dosáhnete výnosu 8,0 % ročně.

 

Modelový příklad výnosu při investici částky 10.000 Kč do úvěru Rodinné domy Praha - Kolovraty II
graf vynos 8%

Graf: RONDA INVEST
 

A jak získat akční bonus?

Stačí si zažádat o kód na TÉTO STRÁNCE a pak kód uplatnit při registrace ONLINE na této stránceBonus 250 Kč Vám bude následně vyplacen na Váš účet společně s prvním výnosem z Vaší investice.

To ale není vše. RONDA INVEST Vám nyní vyplatí bonus 250 Kč i za každého investora, kterého doporučíte a který si založí investici ve výši alespoň 10.000 Kč. Více informací o akci se můžete dočíst zde.


Chcete se dozvědět, jak investování do úvěrů funguje? Podívejte se na další informace na TÉTO STRÁNCE, nebo nás kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 023 099, e-mailu: info@rondainvest.cz nebo na chatu (vpravo dole na stránce).

Blog