Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Investujte chytře a získejte výnos až 6 % p.a.

PR ČLÁNEK - Čím se charakterizuje chytrý investor? Za prvé si vybírá investice, které jsou zajištěné, výnosy mu chodí pravidelně, diversifikuje své portfolio a investuje do aktiv, které jsou likvidní. Chcete vědět, které investice vám toto umožní?

Co to znamená, když se řekne investovat chytře? Investovat chytře znamená investovat se zajímavým výnosem, který překoná inflaci a zároveň s nízkou mírou rizika. Chytrý investor si vybírá investice, které jsou zajištěné, protože zajištění mu poskytuje ochranu pro případ, když by projekt či prvotní záměr, do něhož investuje, nebyl úspěšný. Chytrý investor si zároveň také vybírá investice, které nabízí pravidelnou výplatu výnosů, protože při častější výplatě výnosů je možné získané výnosy reinvestovat a získat tak ještě vyšší výnos. V neposlední řadě chytrý investor diversifikuje své portfolio, tzn. nevkládá všechna vejce do jednoho košíku, ale rozdělí své peníze do více projektů. A konečně také chytrý investor investuje do aktiv, která jsou likvidní, a své peníze svěřuje pouze subjektům, které jej o značnou část výnosu nepřipraví kvůli vysokým poplatkům za zřízení a správu investice.

Investoři dnes mají širokou škálu možností, do čeho investovat. Přesto investic, které by splňovaly všechny výše uvedené požadavky, není mnoho. Takové investice ale nabízí naše společnost RONDA INVEST, která umožňuje svým investorům získat výnos až 6 % p.a. prostřednictvím investic do zajištěných podnikatelských úvěrů.

Investoři u produktu oceňují také, že výnosy jsou vypláceny na jejich účet každý měsíc. RONDA INVEST svým investorům umožňuje a zároveň také doporučuje si vytvořit portfolio, tzn. investovat do více úvěrů a ještě více tak eliminovat podstupované riziko. Investovat je možné ONLINE již od 10 tisíc Kč, přičemž investice s sebou nenese žádné vstupní ani pravidelné paušální poplatky.

RONDA INVEST se zaměřuje na poskytování zajištěných úvěrů podnikatelským subjektům na území České republiky, přičemž se specializuje především na financování realit. Často se jedná o nákupy, rekonstrukce či výstavby nemovitostí za účelem následného prodeje nebo pronájmu. Každého žadatele o úvěr si RONDA INVEST pečlivě prověřuje, vyhodnocuje jeho podnikatelský záměr a schopnost splácet úvěr. „Přesto, že jsme nebankovním subjektem, máme tým lidí s bohatými zkušenostmi z bankovního sektoru, kteří dělají svou práci s nadšením. Od ostatních P2B (peer-to-business) platforem se však odlišujeme zejména tím, že všechny úvěry, do nichž je možné investovat, jsou zajištěny bonitními nemovitostmi v lukrativních lokalitách. Většinou se jedná o rezidenční nemovitosti v Praze a středních Čechách, kde je po bytech i rodinných domech vysoká poptávka a nemovitosti jsou tedy vysoce likvidní. Pro investora to znamená nízkou míru rizika, neboť v případě problémů úvěrového klienta se splácením se nemovitost prodá a z výtěžku se uspokojí investoři. Zároveň nabízíme našim investorům atraktivní výnos, který na rozdíl od spořicích účtů a termínovaných vkladů v bankách s přehledem překoná inflaci. Dále si zakládáme na férovosti a s klienty budujeme dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře. To jsou základní kameny, na nichž stavíme,“ říká Marek Košecký, ředitel RONDA INVEST a.s.

Důležité je také zdůraznit, že úvěry jsou poskytovány maximálně do výše 70 % hodnoty zajištění (také jako LTV – loan to value). Zbývajících 30 % hodnoty nemovitosti tak představuje polštář pro případné cenové výkyvy na trhu nemovitostí.

RONDA INVEST a.s. je dceřinou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15% podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo. Do skupiny Alphaduct, a.s. patří kromě jiného i známé značky Dermacol (přední producent kvalitní české kosmetiky), Krondorf (producent luxusní přírodní vody z Doupovských hor) nebo Axigon (provozovatel firemní nákupní aliance sdružující přes 10 000 firem). Členem skupiny je také sesterská společnost RONDA FINANCE a.s., která je držitelem povolení k činnosti poskytovatele platebních služeb malého rozsahu ze strany České národní banky.

 

 

Blog

 • Lidé nemají čas si vybudovat pasivní příjem, ale mají čas chodit celý život do práce

  15.4.2021

  Článek - Zastavte se na chvilku, zavřete oči a představte si, že vám každý měsíc na účet přichází peníze. A to bez jakékoliv snahy a časových investic do aktivit, které by vám tento příjem generovaly. Právě tak lze definovat pasivní příjem, který vám může zajistit měsíční rentu a zároveň čas věnovat se v životě tomu, co vás opravdu baví. Výhodou je, že hned nemusíte investovat velké částky. Pro začátek stačí první krok, kdy si vyzkoušíte, jak lze pasivní příjem tvořit a až na základě výsledků se můžete rozhodnout, jestli do konkrétní investice vložíte větší část svých úspor

 • Čeká nás s koncem pandemie zdražování zboží i realit?

  7.4.2021

  Článek - Lidé v uplynulém roce měli větší tendenci spořit. Přispěla k tomu vládní opatření, kdy lidé byli nuceni odložit svou spotřebu na později. Jaký bude mít vliv postupné rozvolňování protipandemických opatření na ceny zboží a služeb a ceny nemovitostí?

 • Vývoj cen nemovitostí v Česku a v Evropě v posledních měsících.

  1.4.2021

  Článek - Dostupné analýzy vývoje cen nemovitostí v České republice za poslední kvartál roku 2020 nenaznačují pokles, naopak ceny nemovitostí převážně rostly (Deloitte). Jak se Covid-19 odráží na českém a evropském realitním trhu s rezidenčními nemovitostmi?