Jak si zajistit pasivní příjem a porazit inflaci?Pusťte se do investování

Chci investovat

Je vhodné vybírat investice, které jsou zajištěné, protože zajištění pomáhá chránit Vámi zainvestované peníze. Vhodným aktivem pro zajištění investic jsou nemovitosti. RONDA INVEST Vám nabízí investice do úvěrů se zajištěním bonitními nemovitostmi s atraktivním zhodnocením až 7 % p.a.

Spočítejte si, kolik vyděláte

Investovaná částka
0
Na jak dlouho
0
Při výnosu
0
Očekávaný výnos
0

Výpočet kalkulačky vychází z modelového příkladu investice do jednorázově splatného úvěru (celá jistina splatná na konci splatnosti úvěru). Výnosy jsou investorům vypláceny měsíčně a kalkulačka nepočítá s jejich reinvestováním. Reálné zhodnocení investice se může od modelového příkladu lišit. Jedná se o hrubý výnos, který může podléhat zdanění. U RONDY INVEST neplatíte žádné vstupní poplatky ani žádné pravidelné poplatky. Noví investoři získají při investici v minimálním objemu 10.000 Kč bonus 500 Kč, který je vyplácen společně s prvním výnosem.

Proč investovat do úvěrů zajištěných nemovitostmi u RONDA INVEST?

Získáte výnos až 7 % p.a., který je pevně daný a odpovídá nízké míře rizika

Porazíte inflaci, která za loňský rok činila v průměru 3,2 %

Všechny úvěry nabízené k participacím jsou zajištěny bonitními nemovitostmi ve vybraných lokalitách, jako je Praha, její okolí a krajská města

Jak investice (participace) funguje?

Neodkládejte investování a zamezte inflaci, aby znehodnocovala vaše úspory. Vyzkoušejte investice do úvěrů zajištěných nemovitostmi. První investice vám zabere jen pár minut.

Pomáháme podnikatelům růst. Půjčili jsme novým projektům:

0,0

Investorům jsme vyplatili na úrocích celkem:

0,0

U nás neplatíte žádné vstupní poplatky:

0 Kč

Rovněž neplatíte žádné pravidelné poplatky:

0 Kč

Získejte bonus 500 Kč k první investici!

Stačí použít akční kód RONDA500LP, který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč. Více o akci se dozvíte zde.