Získejte bonus 500 Kč

Stačí zadat e-mail a my Vám pošleme akční kód,
který zadáte při Vaší první investici v minimální výši 10 000 Kč.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů společností RONDA INVEST a.s., se sídlem Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 22788 pro marketingové účely.

Doporučte nás

Chcete investovat a zároveň doporučovat investory?

Získáte 250 Kč za každé doporučení

Podmínky akce
DOPORUČ ZNÁMÉHO

 • Podstatou akce je, že ČÍM VÍCE INVESTORŮ DOPORUČÍTE, TÍM VÍCE ZÍSKÁTE

 • Pokud doporučíte nového investora, který si aktivuje investici v min. výši 10.000 Kč v době trvání akce, získáte bonus ve výši 250 Kč

 • Podmínkou je, že Vy, jako doporučující, musíte být v době výplaty odměny aktivním klientem s minimální výškou investice alespoň 1.000 Kč

 • Odměna Vám bude vyplacena na účet v době odeslání prvního měsíčního výnosu klientovi, kterého jste doporučil

 • Aby Vám mohl být bonus připsán a mohli jsme zaevidovat, že doporučený klient patří k Vám, je potřebné, abyste si zažádal o přidělení svého kódu zprostředkovatele – tento kód následně Vámi doporučený klient uvede při registraci

 • Podrobnější podmínky akce najdete NA TÉTO STRÁNCE.
   
 • Modelový příklad:
  Máte 10 známých, kteří chtějí investovat? Doporučte je. Stačí, když Vy zainvestujete jen 1.000 Kč a za každého doporučeného získáte 250 Kč = 10*250 Kč = 2 500 Kč.

Návod pro ty, kteří chtějí doporučovat

Dejte nám vědět jakoukoliv formou (formulářem, telefonicky, e-mailem, nebo na chatu), že chcete doporučovat a my Vám obratem zašleme unikátní kód, který předáte těm, které chcete doporučit.

Díky tomu, že Vámi doporučený klient použije Váš kód, budeme vědět, že máte nárok na bonus 250 Kč za každého doporučeného.

Investujte u nás minimálně 1.000 Kč.

Pokud Vámi doporučený klient zainvestuje min. 10.000 Kč, vyplatíme Vám bonus, a to v okamžiku odeslání prvního měsíčního výnosu klientovi, kterého jste doporučil.

Návod pro ty, kteří jsou doporučeni

Získáte unikátní kód zprostředkovatele (toho, kdo Vás doporučil).

Investujte online ve výši min. 10.000 Kč (investovat můžete i do akčních úvěrů, které jsou od 1.000 Kč, ale v souhrnu musí být Vaše investice ve výši min. 10.000 Kč). Při online registraci (v kroku 3) zadáte kód zprostředkovatele

Bonus Vám vyplatíme s prvním měsíčním výnosem.

Získáte nadprůměrný výnos, díky kterému porazíte inflaci a navíc zhodnocujete své investice.

Získáte nadprůměrný výnos, díky kterému porazíte inflaci a navíc zhodnocujete své investice.

Výnos Vám na účet vyplácíme měsíčně, takže máte své investice pod kontrolou.

Výnos Vám na účet vyplácíme měsíčně, takže máte své investice pod kontrolou.

Na rozdíl od konkurenčních produktů neplatíte u nás žádné poplatky za zřízení participace.

Na rozdíl od konkurenčních produktů neplatíte u nás žádné poplatky za zřízení participace.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám:
ZDARMA na telefonu: 800 023 099
E-mailem: info@rondainvest.cz
Na chatu vpravo dole na stránce

Aktuální nabídka úvěrů k investici

Blog

 • 6 tipů, jak na dovolené nepřijít o všechny své úspory

  17.6.2021

  Článek - Sezóna letních dovolených se kvapně blíží. Přestože většině lidem koronavirus překazil cestovatelské plány, část Čechů se chystá na dovolenou. Ať už máte v plánu objevovat krásné pláže nebo českou přírodu, máme pro vás 6 tipů, jak na dovolené nepřijít o veškeré úspory. Motivací vám mohou být místo jedné dovolené hned dvě nebo možnost ušetřené peníze investovat, a tím si vytvořit finanční polštář.

 • Vývoj ceny nájmů v době pandemie a co můžeme očekávat

  16.6.2021

  Článek - Zřejmě jste zaslechli informaci, že pandemie měla vliv na výši nájemného. Nicméně podle statistik nájemné pokleslo pouze v Praze, Karlových Varech, v Olomouci a v Pardubicích. V ostatních městech naopak vzrostlo. Je tedy zajímavé se podívat, co tyto výkyvy v cenách nájmů způsobilo
  a zamyslet se nad dalším možným vývojem na trhu s nájemními nemovitostmi. Jak se tedy bude pohybovat cena nájemného na rezidenčním trhu nemovitostí v dalším období?

 • 3 důvody, proč investovat do nemovitostí

  10.6.2021

  Článek-Nemovitosti jsou na 189 % své hodnoty a stále rostou. Každého investora však nejvíce zajímá návratnost investice. Pojďme se tedy podívat na možné formy návratnosti investice do nemovitostí a ukažme si na modelovém příkladu některé výnosy.